Sposoby i koszty dostawy

 

Jest do wyboru kilka sposobów dostawy, które różnią się terminem realizacji dostawy, miejscem dostarczenia przesyłki i ceną.

 

 1. prosto pod drzwi na wskazany adres

Wybierając dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej masz pewność, że dostawa zostanie zrealizowana za optymalną cenę, prosto pod Twoje drzwi. Dodatkowo, otrzymasz e-mail zawierający nr przesyłki i dane strony internetowej, na której można sprawdzać gdzie w danym momencie jest Twoja przesyłka. W zależności od dostępności usług u spedytora korzystamy z różnych operatorów między innymi DPD, TNT, FEDEX, DHL, UPS i Poczta Polska. Kurier będzie miał Twój nr telefonu i będzie mógł ustalić szczegóły odbioru. Jeżeli nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, będzie próbował dostarczyć przesyłkę powtórnie, najczęściej następnego dnia. Jeżeli druga próba również się nie powiedzie, zostawi awizo i będziesz mógł odebrać przesyłkę osobiście w magazynie firmy kurierskiej.

 

 

 

2. do paczkomatu

Wybierając dostawę do Paczkomatu InPost sam decydujesz kiedy odbierzesz przesyłkę. W trakcie składania zamówienia wybierasz dowolny Paczkomat InPost do którego ma być dostarczona przesyłka, a w trakcie realizacji dostawy otrzymasz e-mail i sms zawierający nr paczki i kod dostępu do skrzynki Paczkomatu InPost. Paczka zostanie dostarczona do jednej ze skrzynek Paczkomatu InPost, z której możesz ją odebrać o każdej porze dnia i nocy przez 2 dni od powiadomienia o możliwości odbioru. Jeżeli w ciągu 2 dni nie odbierzesz paczki, zostanie ona przewieziona do magazynu InPost, z którego możesz ją odebrać osobiście przez kolejne 3 dni. Jeżeli w ciągu tych 5 dni nie odbierzesz przesyłki, wróci ona do nas, a ponowna wysyłka będzie się wiązała z ponowną opłatą.

UWAGA ! skrzynki Paczkomatu mają określone 3 wielkości, dlatego nie wszystkie produkty ze studiotapet.pl będziemy mogli wysyłać za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Do produktów, które nie zmieszczą się w Paczkomacie należą między innymi: tapety o szerokościach innych niż standardowe 53cm, fototapety oraz wiele elementów sztukaterii.

 

 

 

 

 

Tabela opłat wg przewoźników (ceny brutto za 1 przesyłkę krajową o wadze do 30kg):

 

 

1a. cena za przesyłkę standard: 17,00 zł , czas transportu:  1-2 dni robocze,

1b. cena za przesyłkę dłużycową, (towar, którego jeden bok jest dłuższy niż 150cm) np. listwy: 30,00 zł, czas transportu:  1-2 dni robocze,

 

2. cena za przesyłkę standard (maksymalna wielkość paczki 19x38x64cm): 10,50 zł , czas transportu:  1-3 dni robocze,

 

 

Tabela opłat wg przewoźników (ceny brutto za 1 przesyłkę poza granice RP o wadze do 30kg):

 

 

3. wycena indywidualna - Zapytaj o cenę. Do wyceny potrzebne będą dodatkowe informacje: jakie produkty i w jakie ilości zamierzasz kupić, kraj docelowy, kod pocztowy adresata oraz czy adres docelowy jest adresem prywatnym czy adresem firmy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl