Studio Tapet 4WP GAMAR - zapraszamy do nowej siedziby: BYDGOSZCZ ul. WOJSKA POLSKIEGO 4 (naprzeciwko Galerii Zielone Arkady i LIdla)
Sposoby i koszty dostawy

 

Jest do wyboru kilka sposobów dostawy, które różnią się terminem realizacji dostawy, miejscem dostarczenia przesyłki i ceną.

 

prosto pod drzwi

 

Wybierając dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej masz pewność, że dostawa zostanie zrealizowana za optymalną cenę, prosto pod Twoje drzwi. Dodatkowo, otrzymasz e-mail zawierający nr przesyłki i dane strony internetowej, na której można sprawdzać gdzie w danym momencie jest Twoja przesyłka. Możesz wg własnego uznania wybrać pomiędzy firmami DPD, DHL i UPS. Kurier będzie miał Twój nr telefonu i będzie mógł ustalić szczegóły odbioru. Jeżeli nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, będzie próbował dostarczyć przesyłkę powtórnie, następnego dnia. Jeżeli druga próba również się nie powiedzie, zostawi awizo i będziesz mógł odebrać przesyłkę osobiście w magazynie firmy kurierskiej.

 

do paczkomatu

Wybierając dostawę do Paczkomatu InPost sam decydujesz kiedy odbierzesz przesyłkę. W trakcie składania zamówienia wybierasz dowolny Paczkomat InPost do którego ma być dostarczona przesyłka, a w trakcie realizacji dostawy otrzymasz e-mail i sms zawierający nr paczki i kod dostępu do skrzynki Paczkomatu InPost. Paczka zostanie dostarczona do jednej ze skrzynek Paczkomatu InPost, z której możesz ją odebrać o każdej porze dnia i nocy przez 2 dni od powiadomienia o możliwości odbioru. Jeżeli w ciągu 2 dni nie odbierzesz paczki, zostanie ona przewieziona do magazynu InPost, z którego możesz ją odebrać osobiście przez kolejne 3 dni. Jeżeli w ciągu tych 5 dni nie odbierzesz przesyłki, wróci ona do nas, a ponowna wysyłka będzie się wiązała z ponowną opłatą.

UWAGA ! skrzynki Paczkomatu mają określone 3 wielkości, dlatego nie wszystkie produkty ze studiotapet.pl będziemy mogli wysyłać za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Do produktów, które nie zmieszczą się w Paczkomacie należą między innymi: tapety o szerokościach innych niż standardowe 53cm, fototapety oraz wiele elementów sztukaterii.

 

 

 

 

Tabela opłat wg przewoźników (ceny brutto za 1 przesyłkę krajową o wadze do 30kg):

 

 

cena za standard: 16,00 zł , czas transportu:  1-2 dni robocze,

cena za dłużycę, (towar dłuższy niż 150cm) np.listwy: 29,00 zł, czas transportu:  1-2 dni robocze,

 

cena za standard: 19,90 zł , czas transportu:  1-2 dni robocze,

cena za dłużycę, (towar dłuższy niż 150cm) np.listwy: 39,90 zł, czas transportu:  1-2 dni robocze,

 

cena za standard (maksymalna wielkość paczki 19x38x64cm): 10,00 zł , czas transportu:  1-2 dni robocze,

 

ceny przesyłek poza granice RP ustalane są indywidualne.

Zapytaj o cenę transportu poza granice RP. Do wyceny kosztów takiej przesyłki potrzebujemy dodatkowych danych: jakie produkty i w jakie ilości zamierzasz kupić, kraj docelowy, kod pocztowy adresata oraz czy adres docelowy jest adresem prywatnym czy adresem firmy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl