Fotoobrazy informacje

 

Fotoobrazy to obrazy drukowane na płótnie i naciągnięte na drewnianą ramę.

 

Płótno, Canvas - Materiał o powierzchni do złudzenia przypominającej obraz olejny (faktura tego materiału jest podobna do tkanego drobnego płótna o matowej powierzchni). Wydruk na tym podłożu ma średni stopień zmywalności tzn. można go zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk napinany jest na ramę (krosno) o grubości 2 cm. Standardowe wymiary blejtramów zwiększają się co 10cm zaczynając od 20x30cm, a kończąc na 140x160cm. Istnieje możliwość wykonania blejtramu o niestandardowych wymiarach.

 

Skąd wziąć fotografię, plik do druku?

  • Własne zdjęcie z aparatu cyfrowego. Większość współczesnych aparatów fotograficznych wykonuje zdjęcia w jakości nadającej się do druku. Pliki zapisane najlepiej w formacie .jpg, .pdf, .tiff.
  • Jeżeli masz pomysł na indywidualne zdjęcie. Współpracujemy z fotografikiem, który zorganizuje sesję zdjęciową we wskazanym miejscu.
  • Fotografia z bazy internetowej. Polecamy wybór plików z olbrzymich zasobów (w każdym do wyboru setki milionów zdjęć) serwisów:   FOTOLIA   lub   SHUTTERSTOCK.

 

Zamawiając fotoobraz otrzymasz gotowy blejtram do zawieszenia na ścianie. Możesz dodatkowo oprawić go w ozdobną ramkę. Fotoobraz to doskonały prezent na wszelkiego rodzaju uroczystości oraz ciekawy element wystroju wnętrz: mieszkań, gabinetów i biur.

Aby zamówić fotoobraz napisz zwykły e-mail na adres sklep@studiotapet.pl , załącz fotografię do druku lub podaj numer zdjęcia z zasobów   FOTOLIA   lub   SHUTTERSTOCK.  oraz określ wymiary. W odpowiedzi otrzymasz informację z wyceną i sposób zamówienia (realizacja 5-8 dni).

 

 

fotoobrazy, przykłady aranżacji:

 


 

 

 

‹‹   7,   8,   9,   10,   11,   12,

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl