Profesjonalny grunt WALLFIX PRIMER SEALER 2,5kg do niechłonnych powierzchni

Dostępność: chwilowy brak, zapytaj o dostawę
Cena: 97,90 zł 97.90
ilość szt

towar niedostępny

Opis

Profesjonalny koncentrat gruntujący przeznaczony do gruntowania przed tapetowaniem lub malowaniem wszystkich rodzajów powierzchni budowlanych o zróżnicowanych stopniu chłonności i porowatości, w szczególności dedykowany do powierzchni niechłonnych, np. szkło, metal, płyty drewnopochodne pokryte laminatami, tworzywa sztuczne itp. Zwiększa przyczepność, stabilizuje podłoże oraz podnosi wydajność kleju lub farby. Charakteryzuje się dużą siłą przyczepności, wysoką wydajnością oraz odpornością na działanie wilgoci.

Jeżeli zachodzi potrzeba naklejenia tapety bądź fototapety np. na metalową ścianę w hali produkcyjnej lub na metalowe drzwi, szafki albo na szkło lub inne niechłonne powierzchnie to przed tapetowaniem należy użyć specjalnego gruntu WALLFIX PRIMER SEALER. Grunt jest koncentratem w postaci gęstej, białej pasty, którą należy rozcieńczyć wodą w odpowiedniej proporcji w zależności od rodzaju gruntowanego podłoża:

  • dla powierzchni chłonnych i porowatych np. cegła, tynki cementowe i gipsowe, płyty GK, itp w stosunku 1:3, wydajność ok 120 m2
  • dla powierzchni niechłonnych np. metal, szkło w stosunku 1:1, wydajność ok. 80 m2

Gruntowana powierzchnia powinna być sucha, odtłuszczona i wolna od zanieczyszczeń. Nie nanosić na świeżo otynkowane bądź wygipsowane ściany (pozostawić do wyschnięcia). Metalowe powierzchnie przed gruntowaniem pokryć powłoką antykorozyjną. Grunt nanosić wałkiem lub pędzlem w temperaturze pokojowej od 18oC do 25oC, nadaje się także do nakładania maszynowego. Przechowywać w temperaturze od 5oC do 30oC w zamkniętym pojemniku.

Dostępny wyłącznie w opakowaniach 2,5kg.

Uwaga: Produkt nie jest odporny na przemarzanie, dlatego w okresach zimowych (gdy występują temperatury poniżej 0oC), produkt należy odebrać osobiście. Wysyłka jest możliwa, ale wyłącznie na odpowiedzialność zamawiającego, w takim przypadku nie przyjmujemy roszczeń jakościowych.

 

 

 

 

Produkty powiązane

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl